SSS

SSS

Fatura İşlemleri :

Gelirler İdaresi Başkanlığının yayınladığı kanuna göre sitemiz vergi muafiyeti kapsamındadır. Bunun için FATURA KESİLMEMEKTEDİR.

Konu ile ilgili BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Site Güvenliği :

Sitemiz, 2.048-bit SSL ile Sectigo firması tarafından korunmaktadır. Siteye kaydettiğiniz bilgiler kesinlikle 3. kişiler tarafından görülmez ve kayıt edilemezler. Sitemizin korunma bilgilerini BURADAN test edebilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği :

Kredi Kartı ödemelerinizde ise, Shopier altyapısını kullanan sitemiz hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi kaydetmemektedir. 256 bit SSL ile sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı Güvenliği ile ilgili ayrıntılı bilgiyi SHOPİER SİSTEMİ bölümünden alabilirsiniz.

Ürünlerin Stok Durumu:

Ürünlerimiz el yapımı benzersiz ürünlerdir ve dikkat ettiyseniz sitede hepsinin stoğu 1 (bir)’dir. Yani aynı ürünü ikinci kişinin alma şansı yoktur. Eğer bir ürünü beğendiyseniz ve stokta yoksa iletişim bölümünden talep edip ancak bir benzerine sahip olabilirsiniz. Bu ağacın ve epoksinin benzersizliğinden kaynaklıdır. Fabrikasyon ürün yapmadığımız için aldığınız ürün sadece size özeldir.

Kargo İşlemleri :

Satın aldığınız ürünler, saat 11:00’a kadar verilen siparişler için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü anlaşmalı kargomuz olan Yurtiçi Kargo ile gönderilir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti yoktur. Bu tutarın altındaki siparişlerde ise kargo bedeli (sabit) 15 TL’dir.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşÜrünlere Dön